Oferta kursów on-line przygotowujących do egzaminu ósmoklasistów

23.01.2023 11:44
      Pan Burmistrz Jacek Wiśniowski uzyskał dla naszej młodzieży szkolnej duże zniżki na dodatkowe, intensywne kursy online przygotowujące do najważniejszych w ich życiu egzaminów!

Szczegóły w pismie przesłanym z Centrum Usług Wspólnych
      informacja_na_LIBRUS_UONET_II_edycja.pdf

Nabór dzieci do oddziału przedszkolnego i klas pierwszych

31.01.2023 10:10
      Niżej zamieszczamy linki do pobrania stosownych dokumentów

ZGŁOSZENIE REKRUTACYJNE KANDYDATA DO SZKOŁY PODSTAWOWOWEJ NR 1 im. Mikołaja Kopernika
      W LIDZBARKU WARMIŃSKIM
      karta_zapisu.pdf

Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola
      wniosek_przyjecie_do_przedszkola.pdf

Harmonogram rekrutacji do szkół i przedszkoli na rok szkolny 2023-2024
      Zarzadzenie_w_sprawie_harmonogramu_rekrutacji_do_szkol_i_przedszkoli_w_roku_szkolnym_2023-2024.pdf

Zasady rekrutacji do klasy pierwszej sportowej w SP4 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym
      Zarzadzenie_rekrutacja_do_klasy_sportowej_ZSP_2023-2024.pdf

1,5% dla szkoły

22.02.2024 19:22
      Zgodnie z obowiązującymi zasadami każdy może przeznaczyć półtora procenta swojego podatku na cele wybranej organizacji pożytku publicznego

Jeżeli nie mają Państwo ważniejszych celów, to zachęcamy do wnioskowania w PIT-ach o przekazanie 1,5% na rzecz szkoły - te pieniądze zostaną wykorzystane na doposażenie naszej placówki w sprzęt użyteczny dla dzieci.

Osoby, które chciałyby w rozliczeniu rocznym PIT przekazać 1,5% podatku dla naszej szkoły, wpisują nr KRS 0000260433 oraz podają cel szczegółowy SP1 Lidzbark Warmiński.

Dziękujemy! :)

• MIASTO - kompetencje dla rozwoju

06.12.2022 16:42
      Informacja od pani Pauliny Pieczul z Centrum Usług Wspólnych

Nowe możliwości dla uczniów

Mam przyjemność poinformować, że Pan Burmistrz Jacek Wiśniowki uzyskał dla naszej młodzieży szkolnej duże zniżki na dodatkowe kursy online przygotowujące do najważniejszych w ich życiu egzaminów! ✍️

Dzięki podpisanemu porozumieniu z Fundacją Miasto (powołaną przez Związek Miast Polskich) oraz Lecturus Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego, rodzice i uczniowie otrzymają 65 % zniżki od ceny regularnej na lekcje z matematyki, j. polskiego i j. angielskiego ONLINE (cena za kurs wyniesie 306,25 zł).

Dodatkowe zajęcia przeznaczone są dla ósmoklasistów i maturzystów!

To doskonała okazja dla młodzieży, by przy wsparciu certyfikowanych nauczycieli i trenerów oświaty:

• powtórzyć materiał omawiany w szkole,

• dowiedzieć się i przypomnieć sobie strategie rozwiązywania zadań egzaminacyjnych,

• omówić z nauczycielami kluczowe zagadnienia egzaminacyjne,

• nadrobić zaległości i zrozumieć, z czym mają problem na lekcjach w szkole.

Na jeden przedmiot składa się 25 godzin lekcyjnych, prowadzonych w formule online, 1 x w tygodniu. To wszystko w preferencyjnych cenach, na nowoczesnej platformie e-learningowej w formie wykładów i ćwiczeń z wykorzystaniem różnego rodzaju aplikacji i materiałów multimedialnych dedykowanych konkretnym przedmiotom, z dostępem do VOD z minionych lekcji.

Gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą na stronie: ➡️ https://www.lecturusjunior.pl/ oraz dokładnymi informacjami dotyczącymi poszczególnych kursów na ➡️ https://sklep.lecturus.pl/.

Więcej informacji o Fundacji Miasto ➡️ https://fundacjamiasto.pl/  oraz Lecturus ➡️ https://lecturus.pl/

• Informacja o dożywianiu

30.08.2022 20:33
      Wniosek do pobrania: Karta_zgloszenia_obiady_SP1.doc
      lub w wersji pdf: Karta_zgloszenia_obiady_SP1.pdf

Szanowni Rodzice,

W związku ze zmianą prawa oświatowego, dotyczącego dożywiania uczniów obowiązującą od 1 września 2022 r. informujemy, że zgodnie z art.106a ustawy Prawo oświatowe, w brzmieniu:

1. Szkoła podstawowa, z wyjątkiem szkoły podstawowej dla dorosłych, oraz szkoła artystyczna realizująca kształcenie ogólne w zakresie szkoły podstawowej, zapewnia uczniom jeden gorący posiłek w ciągu dnia i stwarza im możliwość jego spożycia w czasie pobytu w szkole.

2. Korzystanie z posiłku, o którym mowa w ust. 1, jest dobrowolneodpłatne oraz
      w nawiązaniu do art. 106 Prawo oświatowe nastąpi z dniem 1 września 2022 r. zmiana organizacji dożywiania na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 im Mikołaja Kopernika
      w Lidzbarku Warmińskim
      polega na:

1. Zgłoszenia dziecka na obiady dokonuje rodzic na specjalnym formularzu firmy dostarczającej posiłki, dostępnym na stronie internetowej szkoły www.sp1lw.edupage.org w zakładce OGŁOSZENIA, w świetlicy lub sekretariacie szkoły.

2. Zgłoszenie dostarcza rodzic osobiście do firmy cateringowej JOL-MARK, której przedstawicielstwo mieści się przy kuchni znajdującej się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym ul. Polna 36. Zgłoszenie można pozostawić również w sekretariacie szkoły, skąd zostanie przekazane pracownikowi firmy cateringowej.

3. Opłaty za obiady będą uiszczane przez rodziców na wskazane w karcie zgłoszenia konto.

4. Wszelkie dodatkowe, ważne informacje znajdą się również w karcie zgłoszeniowej ucznia na obiady w roku szkolnym 2022/2023 firmy JOL-MARK.

5. W przypadku nieobecności ucznia w szkole, posiłek może zostać wydany rodzicowi lub przedstawicielowi ustawowemu ucznia.

6. Pozostałe warunki korzystania z obiadów dofinansowanych przez MOPS, GOPS lub na podstawie zwolnienia z opłat udzielonego przez dyrektora szkoły nie ulegają zmianie.

Dane kontaktowe JOL-MARK Sp. z o.o.

Z siedzibą w Gliwicach

Ul. Portowa 16G 44-100 Gliwice

Sąd Rejonowy w Gliwicach

X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego