• Przedstawienie bożonarodzeniowe

• Nowa galeria Przedstawienie bożonarodzeniowe została dodana do albumu fotograficznego

Uczniowie klasy 6a z pomocą przyjaciół przygotowali przedstawienie opowiadające historię zbawienia: od stworzenia świata, poprzez upadek pierwszych ludzi, do narodzin Jezusa - zbawiciela. Pani Beata Stankiewicz zadbała o dobrą wymowę teologiczną, a pani Paulina Dąbrowska o oprawę sceniczną. Podobało się! Dziękujemy :)

• Druk 3D

• Zakupiona
            w ramach projektu Laboratoria Przyszłości drukarka 3D pracuje pełną parą!
          • Mikołajki 2022

• 6 grudnia przemiły dzień w naszej szkole, a mianowicie Mikołajki. Tego dnia każdy kto mógł, ubrał się na czerwono i założył mikołajową czapkę, to na cześć Świętego Mikołaja.

W taki właśnie sposób cała szkoła świętowała nadejście wyczekiwanego gościa. Nasz szanowny Święty Mikołaj, zawitał w szkolne progi i dla każdego przyniósł przeróżne prezenty. Organizatorem tego dnia byli uczniowie zaangażowani w prace Samorządu Uczniowskiego i wolontariatu, którzy pod kierunkiem opiekunów oraz wychowawców zatroszczyli się aby każdy tego dnia był uśmiechnięty i miał bardzo dobry humor.

• Mikołajki II B w sali zabaw "TuLuz".

• 6 grudnia kl. II B została zaproszona do sali zabaw "TuLuz". Dzieci wyciągały z zaczarowanego worka zabawne stroje, w które się przebierały i odgrywały scenki. Malowały ozdoby choinkowe. Bawiły się w gry interaktywne oraz jadły watę cukrową. Na zakończenie otrzymały fantastyczne prezenty w postaci przestrzennych puzzli . Zabawa była doskonała i sprawiła dzieciom dużo radości. Uczniowie klasy II wraz z wychowawczynią składają Pani Monice Jóźwiak podziękowanie za zaproszenie i zorganizowanie wyjątkowych mikołajek.

• Takie czary i dziwy tylko w naszej szkole!

• 6 grudnia spotkał się Mikołaj Kopernik ze świętym Mikołajem, obydwaj w otoczeniu swojej świty. Na rumakach przybył Patron Szkoły wraz ze swoimi siostrami i pomocnikiem, który dzielnie dzwoniąc dzwonkiem obwieszczał nowiny. Jeżdżąc od klasy do klasy z pomocą dostojnego orszaku rozdawał nagrody i słodkości. Szczęśliwy astronom w ten sposób dziękował za piękne wierszyki , życzenia i ozdobne karty, wszak dzisiaj przypadają jego imieniny.

• Andrzejki 2022

• Andrzejki czas wróżb, czarów i wspólnej zabawy.

Ten dzień w naszej szkole przebiegał  pod hasłem wróżb i zabaw andrzejkowych. Już od samego rana, klasy naszych uczniów zamieniły się w miejsce czarów i magii. Każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw
z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losował magiczne bileciki z nazwami zawodów przyszłości, szukał swojej szczęśliwej liczby, poznawał znaczenie swojego ulubionego koloru. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego.