• 1,5% dla szkoły

• Zgodnie z nowymi zasadami od tego roku każdy może przeznaczyć półtora procenta swojego podatku na cele wybranej organizacji pożytku publicznego
          • Dzień Kobiet 2023

• Wspaniały kabaretowy występ klasy 6b!

Dzisiaj, 8 marca z okazji Dnia Kobiet w naszej szkole chłopcy rozdawali kwiatki albo cukierki kobietom małym i dużym. Było miło, ale klasa 6b zaskoczyła wszystkich humorystycznym przedstawieniem pt. „Dobra komunikacja”!

Dawno, dawno temu, w naszej szkole działał kabaret "Ziutek" prowadzony przez panią Janinę Ejsmont. Zabawa w tej formie skończyła się wraz z odejściem pani Janiny na emeryturę. Jednak występ klasy 6b przygotowany pod opieką pana Lesława Perżyło budzi nadzieję, że tradycja kabaretowych występów może powrócić :)

Co Wy na to?

A tu możecie obejrzeć ten występ zarejstrowany za pomocą sprzętu otrzymanego w ramach projektu "Laboratoria przyszłości" :)

• Pożegnanie pani Kręcik

• Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 24 lutego 2023 roku zmarła wieloletnia, emerytowana nauczycielka naszej Szkoły – Pani Danuta Kręcik.

Żegnamy oddanego pedagoga, wychowawczynię wielu pokoleń uczniów. Pozostanie na zawsze w pamięci wdzięcznych wychowanków, rodziców i nauczycieli.

Na zdjęciu widzimy panią Danutę w ostatnim roku jej pracy w naszej szkole przed przejściem na zasłużoną emeryturę (czerwiec 1985 r.).

• Zewnętrzne gry edukacyjne

• W ramach Budżetu Obywatelskiego na zewnątrz naszej szkoły stanęły betonowe stoły do gry w warcaby, szachy, chińczyka, stół do ping-pong-a oraz piłkarzyki. Już nie możemy doczekać się aż je wypróbujemy. Serdeczne podziękowania składamy p. Dorocie Michalak oraz p. Andrzejowi Kędzierskiemu.